Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 3 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 4 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 5 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 6 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 7 Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/home/www/i-ubytovani.cz/www/www_zdarma/check_session.php on line 8 Ubytování 35 134 Skalná, Karlovy Vary a západočeské lázně | Apartmán Pod Komínem | Apartmán Pod Komínem

Pro lyžaře, kteří nemusejí bydlet přímo v rušných a předražených střediscích přímo pod sjezdovkou nebo  kteří nechtějí trávit dovolenou jenom lyžováním a na jednom kopci, nabízíme kvalitní ubytování s dosahem na několik okolních sjezdovek v okruhu 15 až 50 minut jízdy autem.

Na české straně např. sjezdovky v Aši (15 minut), kde vám zapůjčí veškeré vybavení a skvěle se postarají o úplné začátečníky i malé děti.

Na německé straně např. sjezdovky u městečka Erlbach, kde si za příznivé ceny parádně zajezdíte a ze Skalné pojedete autem asi 20 minut. Cestou zpět si můžete zahřát tělo v termálních koupelích lázní Bad Elster.

Spojte návštěvu světoznámých lázní se sportem a zalyžujte si na sjezdovce přímo v Mariánských Lázních nebo si zaběžkujte na skvělé trati v okolí obce Kladská (lovecký zámek a sruby v alpském stylu) v lesích na náhorní plošině, rozkládající se nad Mariánskými Lázněmi (30 minut).

Navštivte největší lyžařské středisko ve východním německu Fichtelberg nebo sousední Oberwiesenthal (50 minut).

Vezměte děti do zimního areálu Novako v Božím Daru a pěkně si zalyžujte na Klínovci (45 minut).

Ve Františkových Lázních (do 10 minut) se projděte okolo jezera Amerika a pak se zrelaxujte v Aquaparku s tobogány a saunou.

Udělejte si celodenní pěší tůru zimní přírodou (od Komínu ke Komínu) přes kopce a lesy až na rozhlednu Kapellenberg a dále do lázeńského městečka Bad Brambach. Zpět přes přírodní park Kamenné Vrchy. Určitě vás nadchne.

 4.7 hrad Vildštejn - 200 m od nás

Hrad Vildštejn, cestou - 200 m od Apartmánu

Apartmán Pod Komínem

Dellinger Václav
Potoční 255
35 134 Skalná GPS: N50°10'9.646'' E12°21'28.756''
pension.pod.kominem@email.cz
Telefon: +420354594065
Mobilní telefon: +420723791997

WWW stránky pro Apartmán Pod Komínem navrhl a dodal kamsi.cz (Ubytování v Západočeských lázních, Ubytování 35 134 Skalná, Karlovy Vary a západočeské lázně | Apartmán Pod Komínem)